Aktualności

Fotka główna
2019-07-04

WOLNE MIEJSCA NA OBÓZ

UWAGA!
INFORMUJEMY ŻE ZWOLNIŁY SIĘ MIEJSCA NA OBÓZ W TERMINIE 23-29.08.2019 DARŁÓWKO
, PO REZYGNACJI Z RÓŻNYCH PRZYCZYN ŁĄCZNIE 10 OSÓB. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 721478012. Liczy się kolejność zgłoszeń.

więcej >>
2019-07-01

Trening lato 2019

 

więcej >>
Fotka główna
2019-06-03

WYJAZD MMM - Borne Sulinowo 2019

 

 

 

 

WYJAZD PIĄTEK 07.06.2019

 

Kościan GODZ. 11:00 (ul. Poznańska, przyst. PKS) 

Wolsztyn GODZ. 11:50 (Parking Stacja Orlen - wylot na Poznań)

Rakoniewice GODZ 12:05 (Przyst. autobusowy  ul. Krystyny /przy budce z rożnem)

Grodzisk Wlkp. GODZ. 12:15 (Parking Stacja Orlen - wylot na Poznań)

 

 

 

 

 Zawodnicy zabierają ze sobą:

- książeczkę sportową (z ważnymi badaniami lekarskimi) 

- dowód tożsamości /legitymację szkolną,

- dobok + ochraniacze ( przedramiona, piszczele, suspensor , stópki   elektroniczne),

- strój sportowy - ręcznik oraz przybory kosmetyczne, rzeczy do spania, klapki na hale, picie i prowiant na piątek na kolację.

 

Zawodnicy mają zagwarantowany nocleg, śniadanie w sobotę i obiad.

Będzie można coś kupić do zjedzenia podczas zawodów i powrotu.

Pakujemy się w Torby sportowe / nie walizki!

Powrót - Sobota w godzinach wieczornych

 

 

komunikat zawodów  w więcej...


więcej >>
Fotka główna
2019-05-09

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Świętokrzyskie 2019

Wyjazd w piątek 10.05.2019

8:30 Kościan (Przystanek PKS ul. Poznańska)

Powrót po zawodach w niedzilę (godziny nocne)

 

 

Zabieramy ze sobą:

✔️ aktualne badania lekarskie  

✔️ komplet ochraniaczy

 ✔️ dokument tożsamości

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem (601630268)

 

Zawodnicy mają zagwarantowany nocleg i wyżywienie na cały pobyt podczas zawodów.

(pilnujemy wagi!)

więcej >>
2019-05-02

TURNIEJ - PIERWSZY KROK 2019 Wolsztyn

 

W niedzielę 28.04.2019 w hali sportowej SP nr 3 w Wolsztynie odbyły się zawody TAEKWONDO OLIMPIJSKIEGO "Pierwszy Krok". Turniej dla najmłodszych zorganizowany był przez głównego  trenera Krzysztofa Frankiewicza przy pomocy członków klubu UKS Taekwondo Wolsztyn, który był gospodarzem turnieju  oraz dużego wsparcia udzielili rodzice podopiecznych, jak również zaangażowani zawodnicy.

Turniej oficjalnie otworzył Przewodniczący Rady Powiatu , zarazem Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Pan Janusz Mrozkowiak, który dodał otuchy małym startującym i życzył powodzenia.

W Turnieju "Pierwszy Krok" Wolsztyn 2019 rozdano 236 medali! Z czego w klasyfikacji klubów 72 medale powędrowały do UKS Takwondno Wolsztyn; 63 medale otrzymały UKS Smoki Rakoniewice ; 53 medale wręczono zawodnikom z UKS Sokół Kościan.

 

Oprócz medali dla wygrywających swoje konkurencje, wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa, koszulkę sportową z logo taekwondo, oraz coś słodkiego :)

Wszystkim startującym gratulujemy podjęcia wyzwania i uczestnictwa w sportowej zabawie, a osobom które zaangażowały się w pomoc bardzo dziękujemy.

wyniki w zakładce...

 

W niedzielę 28.04.2019 w hali sportowej SP nr 3 w Wolsztynie odbyły się zawody TAEKWONDO OLIMPIJSKIEGO "Pierwszy Krok". Turniej dla najmłodszych zorganizowany był przez głównego  trenera Krzysztofa Frankiewicza przy pomocy członków klubu UKS Taekwondo Wolsztyn, który był gospodarzem turnieju  oraz dużego wsparcia udzielili rodzice podopiecznych, jak również zaangażowani zawodnicy.

Turniej oficjalnie otworzył Przewodniczący Rady Powiatu , zarazem Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Pan Janusz Mrozkowiak, który dodał otuchy małym startującym i życzył powodzenia.

160 zawodników z klubów UKS Taekwondo Wolsztyn, UKS Sokół Kościan, UKS Smoki Rakoniewice, TKD Grodzisk Wlkp i TKD Kargowa,  brało udział w zmaganiach gdzie podzieleni byli na grupy względem, płci, rocznika 2014-2006r, oraz umiejętności - posiadanego stopnia kup. Dzieci rywalizowały ze sobą w trzech konkurencjach sprawnościowych:  1. Ap chagi (kopnięcie dosiężne z miejsca lub wyskoku liczone od wzrostu uczestnika) 2. Dubangsan dollyo chagi (naprzemienne kopnięcia prawa, lewa noga w ciągu 10 sekund. Liczy się ilość trafionych kopnięć) 3. Dollyo chagi olgul (kopnięcia z zawieszoną nogą w powietrzu. 10 kopnięć prawą i lewą nogą w jak najszybszym czasie); Oraz konkurencji walki: A. Mini kyourugi ( roczniki 2011/2010 walka sportowa bez ataku na głowę ) B. Kyourugi młodzik ( roczniki 2009/2008 walka sportowa  na kask z pleksi )C. Kyourugi kadet ( tylko 2 roczniki  2007/2006 przepisy World Taekwondo)

Wyniki:

W Turnieju "Pierwszy Krok" Wolsztyn 2019 rozdano 236 medali! Z czego w klasyfikacji klubów 72 medale powędrowały do UKS Takwondno Wolsztyn; 63 medale otrzymały UKS Smoki Rakoniewice ; 53 medale wręczono zawodnikom z UKS Sokół Kościan.

 

Nazwisko i Imię

KLUB

konkurencja AP CHAGI

konkurencja DOLLYO CHAGI

konkurencja DUBANGSAN DOLLYO CHAGI OLGUL

konkurencja KYORUGI (walka)

Bajstok Antonnina

UKS Sokół Kościan

 

3 miejsce

 

 

Beszterda Hugo

UKS Sokół Kościan

3 miejsce

 

2 miejsce

 

Błażyńska Julia

UKS Smoki Rakoniewice

 

 

2 miejsce

 

Błoszyk Natalia

UKS Taekwondo Wolsztyn

3 miejsce

 

 

 

Borkacka Liliana

UKS Taekwondo Wolsztyn

2 miejsce

 

 

 

Borowiak Jan

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

1 miejsce

 

2 miejsce

Borowiak Joanna

UKS Taekwondo Wolsztyn

3 miejsce

 

3 miejsce

 

Brembor Krzysztof

UKS Smoki Rakoniewice

 

 

 

1 miejsce

Brzezński Franciszek

UKS Smoki Rakoniewice

 

 

2 miejsce

 

Chałupka Jan

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

 

3 miejsce

Chlebek Marika

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

1 miejsce

 

 

Cieżuch Robert

TKD Grodzisk Wlkp.

1 miejsce

 

 

 

Czapla Jerzy

UKS Sokół Kościan

 

3 miejsce

 

3 miejsce

Denisewicz Kajetan

UKS Sokół Kościan

1 miejsce

2 miejsce

 

 

Drzymała Maja

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

 

2 miejsce

Foterek Laura

TKD Kargowa

 

 

3 miejsce

 

Frankiewicz Nadia

UKS Sokół Kościan

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

 

Gałęzowska Blanka

TKD Kargowa

2 miejsce

2 miejsce

 

 

Gembara Sebastian

UKS Sokół Kościan

 

 

3 miejsce

1 miejsce

Gemzała Olivia

TKD Grodzisk Wlkp.

2 miejsce

 

3 miejsce

 

Grocholska Kinga

TKD Kargowa

 

 

 

3 miejsce

Grocholska Wiktoria

TKD Kargowa

 

 

 

1 miejsce

Guzior Oskar

UKS Smoki Rakoniewice

1 miejsce

2 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

Guzior Patryk

UKS Smoki Rakoniewice

1 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

 

Hendzewniak Marta

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

3 miejsce

2 miejsce

Horowska Roksana

UKS Smoki Rakoniewice

1 miejsce

1 miejsce

 

 

Ilmer Jan

UKS Smoki Rakoniewice

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Ilmer Zofia

UKS Smoki Rakoniewice

2 miejsce

 

 

 

Jankowiak Kamil

UKS Sokół Kościan

 

 

1 miejsce

1 miejsce

Jankowska Maja

UKS Sokół Kościan

1 miejsce

 

3 miejsce

3 miejsce

Jonas Nadia

UKS Smoki Rakoniewice

1 miejsce

1 miejsce

 

 

Józefowski Franciszek

UKS Sokół Kościan

 

2 miejsce

 

3 miejsce

Kaczmarek Wiktor

TKD Kargowa

1 miejsce

 

 

 

Kajdaniak Wiktoria

UKS Sokół Kościan

 

 

1 miejsce

3 miejsce

Kamiński Paweł

UKS Sokół Kościan

 

 

3 miejsce

 

Kanduła Antoni

TKD Grodzisk Wlkp.

2 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

 

Kania Ewa

UKS Taekwondo Wolsztyn

1 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

 

Kania Patryk

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

2 miejsce

3 miejsce

 

Karwicki Marcel

TKD Kargowa

2 miejsce

 

3 miejsce

 

Kaźmierczak Grzegorz

UKS Sokół Kościan

 

3 miejsce

3 miejsce

 

Każmierczak Oliwier

UKS Sokół Kościan

 

1 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

Kędziora Maciej

TKD Kargowa

 

 

3 miejsce

 

Klemenski Adam

UKS Sokół Kościan

 

1 miejsce

 

 

Klemenski Dawid

UKS Sokół Kościan

2 miejsce

 

1 miejsce

1 miejsce

Klyszczyńska Kinga

UKS Smoki Rakoniewice

3 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

 

Kmito Amelia

TKD Kargowa

1 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

 

Kmito Rozalia

TKD Kargowa

 

 

 

1 miejsce

Konieczek Maja

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

3 miejsce

 

Konieczek Sebastian

UKS Taekwondo Wolsztyn

3 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

 

Konieczy Kacper

UKS Smoki Rakoniewice

3 miejsce

2 miejsce

 

 

Kornaszewski Wiktor

TKD Kargowa

 

1 miejsce

 

 

Kozłowska Marta

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

1 miejsce

2 miejsce

1 miejsce

Krzyżanowska Maria

UKS Taekwondo Wolsztyn

3 miejsce

3 miejsce

 

 

Kurek Jakub

TKD Kargowa

 

 

 

2 miejsce

Kurzawa Michał

UKS Sokół Kościan

3 miejsce

 

 

1 miejsce

Lange Jakub

TKD Grodzisk Wlkp.

 

 

 

 

Leśnik Agata

UKS Taekwondo Wolsztyn

1 miejsce

 

2 miejsce

1 miejsce

Lewandowski Oliwier

TKD Grodzisk Wlkp.

1 miejsce

2 miejsce

 

2 miejsce

Lewandowski Wiktor

TKD Grodzisk Wlkp.

1 miejsce

2 miejsce

 

 

Lewkowicz Filip

TKD Kargowa

1 miejsce

 

1 miejsce

 

Maj Stanisław

TKD Kargowa

 

1 miejsce

3 miejsce

 

Majczyk Jessica

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

1 miejsce

 

 

Manaszko Oliwier

UKS Sokół Kościan

2 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

3 miejsce

Mandel Kazimierz

TKD Grodzisk Wlkp.

3 miejsce

3 miejsce

2 miejsce

 

Mańkowski Łukasz

TKD Grodzisk Wlkp.

2 miejsce

2 miejsce

 

 

Marakhowski Kiril

UKS Sokół Kościan

2 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

 

Marchewka Julia

UKS Sokół Kościan

2 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

 

Marchewka Maciej

UKS Sokół Kościan

 

3 miejsce

1 miejsce

 

Marciniak  Wiktoria

UKS Smoki Rakoniewice

 

3 miejsce

 

 

Marciniak Emilia

TKD Grodzisk Wlkp.

 

 

2 miejsce

 

Matuszewska Sara

UKS Taekwondo Wolsztyn

1 miejsce

 

 

1 miejsce

Milanowska Marta

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

 

 

Milanowska Weronika

UKS Taekwondo Wolsztyn

3 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

 

Misiorna Maria

UKS Smoki Rakoniewice

3 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Myczka Gabriel

UKS Taekwondo Wolsztyn

3 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

Orwat Jan

UKS Smoki Rakoniewice

3 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

 

Paciejewski Krzysztof

TKD Kargowa

 

1 miejsce

 

 

Paluch Nadia

UKS Smoki Rakoniewice

3 miejsce

 

 

 

Pernak Patryk

UKS Smoki Rakoniewice

 

3 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

Piątek Julia

UKS Taekwondo Wolsztyn

2 miejsce

2 miejsce

1 miejsce

3 miejsce

Piątyszek Michał

UKS Taekwondo Wolsztyn

2 miejsce

3 miejsce

2 miejsce

 

Pietruszka Sergiusz

TKD Kargowa

 

1 miejsce

 

 

Piosik Bartosz

UKS Taekwondo Wolsztyn

2 miejsce

3 miejsce

 

3 miejsce

Piosik Łukasz

UKS Taekwondo Wolsztyn

2 miejsce

 

 

2 miejsce

Piosik Paweł

UKS Taekwondo Wolsztyn

3 miejsce

 

3 miejsce

3 miejsce

Prządka Wanessa

UKS Taekwondo Wolsztyn

3 miejsce

3 miejsce

 

 

Przybyła Nikola

UKS Smoki Rakoniewice

3 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

 

Ratajczak Gabriel

UKS Sokół Kościan

3 miejsce

 

 

2 miejsce

Ratajczak Nikodem

UKS Taekwondo Wolsztyn

3 miejsce

 

 

 

Rawska Sylwia

UKS Sokół Kościan

 

 

 

3 miejsce

Rzepa Jan

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

2 miejsce

 

Sarbok Karolina

UKS Taekwondo Wolsztyn

1 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

 

Sarbok Michał

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

3 miejsce

2 miejsce

 

Sarosiek Oskar

UKS Smoki Rakoniewice

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

Sewohl Alicja

TKD Kargowa

 

3 miejsce

 

 

Skrzypczak Antoni

TKD Zbąszyń

 

 

 

3 miejsce

Sławińska Aleksandra

UKS Smoki Rakoniewice

 

 

2 miejsce

 

Słomian Elżbieta

TKD Kargowa

 

3 miejsce

2 miejsce

 

Smukała Nadia

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

3 miejsce

 

3 miejsce

Sołtan Maja

TKD Kargowa

 

 

3 miejsce

 

Spławski Dawid

UKS Sokół Kościan

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

Szczygieł Filip

UKS Smoki Rakoniewice

 

2 miejsce

1 miejsce

3 miejsce

Szumna Iga

UKS Smoki Rakoniewice

2 miejsce

2 miejsce

1 miejsce

 

Szymkowiak Kornelia

UKS Smoki Rakoniewice

 

 

 

3 miejsce

Szymkowiak Lena

TKD Grodzisk Wlkp.

1 miejsce

3 miejsce

 

 

Szynkowiak Aleksy

UKS Smoki Rakoniewice

3 miejsce

 

2 miejsce

 

Świniarski Jan

UKS Taekwondo Wolsztyn

1 miejsce

 

 

 

Tatarynowicz Jan

UKS Smoki Rakoniewice

 

 

1 miejsce

1 miejsce

Wajs Maja

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

 

2 miejsce

Wajs Marcel

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

 

2 miejsce

Waligóra Tomasz

UKS Smoki Rakoniewice

2 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

Wasila Maria

UKS Smoki Rakoniewice

 

2 miejsce

 

 

Wawrzyńska Gabriela

UKS Taekwondo Wolsztyn

2 miejsce

2 miejsce

1 miejsce

3 miejsce

Wojciechowski Borys

UKS Sokół Kościan

 

 

2 miejsce

 

Wojdat Błażej

UKS Smoki Rakoniewice

1 miejsce

3 miejsce

1 miejsce

 

Woźny Przemysław

UKS Smoki Rakoniewice

3 miejsce

 

 

3 miejsce

Wójcik Wiktoria

TKD Grodzisk Wlkp.

 

 

3 miejsce

2 miejsce

Zboralska Katarzyna

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

 

3 miejsce

Zygmanowski Adrian

TKD Kargowa

2 miejsce

 

 

 

Zyguła Nadia

UKS Taekwondo Wolsztyn

 

 

 

2 miejsce

 

Oprócz medali dla wygrywających swoje konkurencje, wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa, koszulkę sportową z logo taekwondo, oraz coś słodkiego :)

Wszystkim startującym gratulujemy podjęcia wyzwania i uczestnictwa w sportowej zabawie, a osobom które zaangażowały się w pomoc bardzo dziękujemy.

więcej >>
2019-05-01

Zajęcia odwołane