2019 - WYNIKI SPORTOWCÓW 2019-12-31


 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY O WYNIKACH

WSPÓŁZAWODNICTWA NASZYCH PODOPIECZNYCH

 W ROKU KALENDARZEOWYM 2019

 

Capała Alan - Taekwondo Olimpijskie (junior) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

               1 miejsce kat. junior -59kg

               3 miejsce kat. senior -63 kg

2. Puchar Świata G2 -  Belgia Open 2019.03.16-17 Lommel Belgia

               5 miejsce kat. junior -59kg

3. Puchar Świata G1 – German Open / Hamburg 2019.03.30-31

               5 miejsce kat. junior -59kg

4. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / III Olecko Hidorii Cup 2019.04.05-07

               2 miejsce kat. junior -59kg

5. Mistrzostwach Polski Juniorów Płock 2019-05-25

               2 miejsce kat. junior -63kg

6. Puchar Świata G1 – Polish Open / Warsaw Cup Warszawa 2019.09.21-22

               5 miejsce kat. junior -63kg

 

 

Kurzawa Łukasz - Taekwondo Olimpijskie (junior) Kadra Wlkp. 

1. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich 2019.03.8-10 w               Ostrowcu Świętokrzyskim.

              3 miejsce kat. junior - 73kg

2. Mistrzostwach Polski Juniorów Płock 2019-05-25

              3 miejsce kat. junior -73kg

 

 

Julia Olbińska - Taekwondo Olimpijskie ( junior ) Kadra Wlkp. 

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

              3 miejsce kat. junior +68kg

2. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich 2019.03.8-10 w  Ostrowcu Świętokrzyskim.

              3 miejsce kat. junior +68 kg

3. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / III Olecko Hidorii Cup 2019.04.05-07

              3 miejsce kat. junior +68 kg

4. Mistrzostwach Polski Juniorów Płock 2019-05-25

              3 miejsce kat. junior +68kg

1. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Legionowo Cup 2019.10.18-20 Legionowo

             1 miejsce kat. junior +68kg

6. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Olsztyn Cup 29.11-01.12.2019 Olsztyn

             1 miejsce kat. junior -68kg

 

 

Tomyślak Filip - Taekwondo Olimpijskie ( junior ) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

                 2 miejsce kat. junior -55kg

2. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich 2019.03.8-10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

                 3 miejsce kat. junior - 55kg

3. Puchar Świata G1 – German Open / Hamburg 2019.03.30-31

                5 miejsce kat. junior -55kg

4. Mistrzostwach Polski Juniorów Płock 2019-05-25

                3 miejsce kat. junior -55kg

5. Puchar Świata G1 – Polish Open / Warsaw Cup Warszawa 2019.09.21-22

                5 miejsce kat. junior -59kg

6. Puchar Świata G2 -  Belgia Open 2019.03.16-17 Lommel Belgia

                9 miejsce kat. junior -59kg

 

 

Maruszewski Michał - Taekwondo Olimpijskie ( junior )

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

              2 miejsce kat. junior -45kg

2. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

              3 miejsce kat. kadet - 45kg

3. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich 2019.03.8-10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

              3 miejsce kat. junior - 45kg

4. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / III Olecko Hidorii Cup 2019.04.05-07

              3 miejsce kat. . junior - 48kg

5. Mistrzostwach Polski Juniorów Płock 2019-05-25

              3 miejsce kat. junior -48kg

6. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Olsztyn Cup 29.11-01.12.2019 Olsztyn

              3 miejsce kat.  junior - 51kg

 

 

Florek Andżelika - Taekwondo Olimpijskie ( junior ) Kadra Wlkp. 

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

                3 miejsce kat. junior - 63kg

                3 miejsce kat. senior - 62kg

2. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich 2019.03.8-10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

               3 miejsce kat. junior - 63kg

 

 

Pentek Igor - Taekwondo Olimpijskie (junior)

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

               3 miejsce kat. junior -73kg

2. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich 2019.03.8-10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

               3 miejsce kat. junior -73kg

 

 

Martyna Chlebek - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

              1 miejsce kat. junior - 49kg

2. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Legionowo Cup 2019.10.18-20 Legionowo

              3 miejsce kat. junior - 49kg

3. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Olsztyn Cup 29.11-01.12.2019 Olsztyn

              3 miejsce kat.  junior - 52kg

 

 

Capała Emilia - Taekwondo Olimpijskie (junior mlodszy) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

               1 miejsce kat. kadet - 55kg

2. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

               1 miejsce kat. kadet - 55kg

3. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich 2019.03.8-10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

              2 miejsce kat. kadet - 55kg

4. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / III Olecko Hidorii Cup 2019.04.05-07

              2 miejsce kat. kadet -55kg

5. XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych Świętokrzyskie

              3 miejsce Dwubój techniczny kat. kobiet.

              1 miejsce Walka kat. kadet -55kg

6. Puchar Świata G1 – Polish Open / Warsaw Cup Warszawa 2019.09.21-22

              5 miejsce kat. kadet -59kg

7. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Olsztyn Cup 29.11-01.12.2019 Olsztyn

              1 miejsce kat. . kadet -59kg

 

 

Szymkowiak Maria -  Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy) Kadra Wlkp. 

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

                  3 miejsce kat. kadet - 55kg

2. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

                  2 miejsce kat. kadet - 55kg

3. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / III Olecko Hidorii Cup 2019.04.05-07

                  3 miejsce kat. kadet - 55kg

4. XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych Świętokrzyskie

                  1 miejsce Dwubój techniczny kat. kobiet.

                  3 miejsce Walka kat. kadet -55kg

5. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Legionowo Cup 2019.10.18-20 Legionowo

                  3 miejsce kat. kadet - 55kg

 

 

Langner  Natalia - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Legionowo Cup 2019.10.18-20 Legionowo

                    1 miejsce kat. kadet - 55kg

 

 

Leśnik Agata - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

               1 miejsce kat. kadet - 37kg

2. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich 2019.03.8-10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

               2 miejsce kat. kadet - 37kg

3. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Legionowo Cup 2019.10.18-20 Legionowo

              3 miejsce kat. kadet - 37kg

 

 

Chęciński Artur - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

1 miejsce kat. kadet

 

 

Marcel Wajs - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

1 miejsce kat. kadet

 

 

Dragas Patryk - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

2 miejsce kat. kadet

 


Gałęzowska Blanka - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

3 miejsce kat. kadet

 


Zyguła Nadia - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

3 miejsce kat. kadet

 

 

Grocholska Wiktoria - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

2 miejsce kat. kadet - 41kg

 

 

Chlebek Marika - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

1 miejsce kat. kadet - 44kg

 


Jankowiak Kamil - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

1 miejsce kat. kadet - 41kg

 

 

Piosik Łukasz - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

3 miejsce kat. kadet - 41kg

 

 

Kurzawa Michał -  Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

2 miejsce kat. kadet - 41 kg

 

 

Maruszewski Łukasz  - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

2 miejsce kat. kadet - 33 kg

 

 

Czapla Jerzy  - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

2 miejsce kat. kadet - 41 kg

 

 

Kajdaniak Wiktoria - Taekwondo Olimpijskie (junior młodszy)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

3 miejsce kat. kadet - 45kg

 

 

Langner Klaudia  - Taekwondo Olimpijskie (młodzik) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

                 5 miejsce kat. młodzik -27kg

2. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich 2019.03.8-10 w  Ostrowcu Świętokrzyskim.

                 2 miejsce kat. młodzik - 30kg

3. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / III Olecko Hidorii Cup 2019.04.05-07

                 2 miejsce kat. młodzik - 30kg

4. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Borne Sulinowo 07-08.06.2019

                 1 miejsce kategoria - Dwubój techniczny kobiet

5. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Legionowo Cup 2019.10.18-20 Legionowo

                 1 miejsce kat. młodzik - 30kg

6. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / Olsztyn Cup 29.11-01.12.2019 Olsztyn

                 1 miejsce kat. młodzik - 33kg

 

 

Klemenski Dawid - Taekwondo Olimpijskie (młodzik) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

               2 miejsce kat. młodzik - 44kg

2. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / III Olecko Hidorii Cup 2019.04.05-07

               3 miejsce kat. młodzik - 40 kg

3. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Borne Sulinowo 07-08.06.2019

               2 miejsce Dwubój techniczny kat. mężczyzn

4. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Borne Sulinowo 07-08.06.2019

               1 miejsce kategoria - Walki mężczyzn

 

 

Sara Matuszewska - Taekwondo Olimpijskie (młodzik) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

            3 miejsce kat. młodzik - 36kg

2. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

           1 miejsce kat. młodzik - 36kg

3. Międzynarodowy Turniej  / Puchar Polski / III Olecko Hidorii Cup 2019.04.05-07

           3 miejsce kat. młodzik - 36 kg

4. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Borne Sulinowo 07-08.06.2019

           3 miejsce kategoria - Walki kobiet

 


Gembara Sebastian - Taekwondo Olimpijskie (młodzik) Kadra Wlkp.

1. Międzynarodowy Turniej / Puchar Polski / Swarzędz CUP w Zalasewie 2019.01.04-06 

                5 miejsce kat. młodzik -36kg

2. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

               2 miejsce kat. młodzik - 36kg

3. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Borne Sulinowo 07-08.06.2019

               2 miejsce kategoria - Poomsae (układ techniczy) mężczyzn

 

 

Jan Borowiak - Taekwondo Olimpijskie (młodzik) Kadra Wlkp.

1. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Borne Sulinowo 07-08.06.2019

1 miejsce kategoria - Walki mężczyzn

 

 

Katarzyna Zboralska - Taekwondo Olimpijskie (młodzik)

1. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Borne Sulinowo 07-08.06.2019

3 miejsce kategoria - Walki kobiet

 

 

Wójcik Wiktoria - Taekwondo Olimpijskie (młodzik)

1. Międzynarodowy Turniej / XII Pomerania Open Świnoujście/ Ahlbeck 16.02.2019r.

3 miejsce kat. młodzik - 40kg