Czech Open Taekwondo Championships Praga 2011

Zawodnicy Klubu wystartowali w zawodach Czech Open Taekwondo Championships w wersji olimpijskiej. Oprócz Polaków w turnieju rozgrywanym w czeskiej Pradze brali tez udział zawodnicy z Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Rosji, Kazachstanu, Węgier i Czech. Trener Krzysztof Frankiewicz zabrał ze sobą do Czech juniorów. Wyjazd był bardzo udany. " Poszliśmy za ciosem, bowiem juniorzy niedawno startowali w finałach mistrzostw Polski i byli dobrze przygotowani"

Czwórka zawodników stanęła na podium czeskich mistrzostw. Arian Krysmann ( w kategorii 78kg) i Agata Tominska (59kg) zajęli pierwsze miejsca i zdobyli złote krążki. Na drugim miejscu po zaciętych walkach uplasował się Dominik Tomiak(59kg), a brąz wywalczyła Małgorzata Litwin (52kg)